UACH > O NÁS > Pracovní příležitosti – kariéra

Pracovní příležitosti – kariéra

Postdoktorand/vědecký pracovník pro analýzu struktury monokrystalů

Ústav anorganické chemie AV ČR, v. v. i. je významnou organizací základního a aplikovaného výzkumu ve Středočeském kraji. Nabízíme pozici post-doktorand/vědecký pracovník.

Náplň práce

  • Péče o monokrystalový RTG difraktometr, měření a řešení struktury monokrystalů.
  • Práce v malém týmu na řešení projektů základního i aplikovaného výzkumu, podpora profesního růstu, možnost zahraničních pobytů
  • Spolupráce na přípravě a realizaci projektů
  • Řešení vlastních projektů

Požadavky

  • Ph.D. nebo ekvivalent ve fyzikálním nebo chemickém oboru
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilita, motivace k vývoji nových věcí
  • Publikační činnost, případně další výsledky odpovídající délce a charakteru praxe

Co nabízíme

  • Plný pracovní úvazek, kreativní pracovní prostředí a podporu zkušeného týmu
  • Stabilní zázemí
  • Kvalitní výzkumná infrastruktura
  • Odpovídající mzdové ohodnocení, příspěvky na stravné, dotované jazykové kurzy
  • Možnost výzkumu orientovaného na využití v praxi
  • Nástup dle dohody.

Místo pracoviště

  • Husinec – Řež
  • Výborná dopravní dostupnost z Prahy (vlak, bus, kolo).

Kontakt

  • Přihlášku se strukturovaným odborným životopisem a kopií dokladů o ukončeném vzdělání zašlete na e-mailovou adresu ecorchard@nulliic.cas.cz (Petra Ecorchard)
  • Po skončení výběrového řízení budou uchazeči informováni e-mailem nebo telefonicky.