Pracovníci ÚACH

 
 

 
Jméno Oddělení Telefon E-mail
Bakardjiev Mario, Ing. Odd. syntéz 266173106 mario@iic.cas.cz
Bakardjieva Snejana, RNDr., Ph.D. Centrum instrumentálních technik 266173534, 266173144 snejana@iic.cas.cz
Baše Tomáš, Mgr., Ph.D. Odd. syntéz 266173121, 266172113 tbase@iic.cas.cz
Benešová Jarmila Útvar administrativně-ekonomický 266173218 benesova@iic.cas.cz
Bezdička Petr, RNDr. Dr. Laboratoř ALMA 266172096, 266173112 petrb@iic.cas.cz
Bezdičková Jitka Centrum instrumentálních technik 266173226 vecernikj@iic.cas.cz
Bludská Jana, Ing., CSc. Útvar ředitele 266173484 bludska@iic.cas.cz
Bould Jonathan, Ph.D. Odd. syntéz 266173105 bould@iic.cas.cz
Buršík Josef, Ing., CSc. Odd. materiálové chemie 266172197 bursik@iic.cas.cz
Bůžek Daniel, Ing. Odd. materiálové chemie 266172190 buzek@iic.cas.cz
Čermáková Zdeňka, RNDr., Ph.D. Laboratoř ALMA 266173115 cermakova@iic.cas.cz
Černý Zbyněk, Ing., CSc. Odd. materiálové chemie 266173110, 266173118 cerny@iic.cas.cz
Demel Jan, RNDr. Odd. materiálové chemie 315559441, 266172183 demel@iic.cas.cz
Dolanský Jiří, RNDr. Mgr. Odd. syntéz 266173105 dolansky@iic.cas.cz
Ďurišová Jana Odd. materiálové chemie 266173192 durisova@iic.cas.cz
Ecorchard Petra, Ing., Ph.D., vedoucí Centrum instrumentálních technik 266172184, 266173534 ecorchard@iic.cas.cz
El Anwar Suzan, Ph.D. Odd. syntéz 266173120 elanwar@iic.cas.cz
Faměra Martin, Mgr., Ph.D. Lab. environ. geochemické analýzy 266173113 famera@iic.cas.cz
Fraňková Blanka Útvar ředitele 266172192, 220940158, fax 220941502 sekretar@iic.cas.cz
Garrappa Silvia, Mgr. Laboratoř ALMA 266172096, 266173112 garrappa@iic.cas.cz
Grüner Bohumír, RNDr., CSc., vedoucí Odd. syntéz 266173120 gruner@iic.cas.cz
Henych Jiří, Ing., Ph.D. Odd. materiálové chemie 266172202 henych@iic.cas.cz
Hnyk Drahomír, RNDr., CSc., DSc. Odd. syntéz 266172145 hnyk@iic.cas.cz
Hodovská Miloslava Útvar administrativně-ekonomický 266173107 hodovska@iic.cas.cz
Holub Josef, RNDr. Odd. syntéz 266173119 holub@iic.cas.cz
Hošek Michal, Mgr. Lab. environ. geochemické analýzy 266173117 hosek@iic.cas.cz
Hradil David, Mgr., Ph.D., vedoucí Laboratoř ALMA 266172187 hradil@iic.cas.cz
Hrbková Ludmila Útvar administrativně-ekonomický 266172186, fax 220941508 hrbkova@iic.cas.cz
Hudeček Michal Útvar technický 266172158 hudecek@iic.cas.cz
Hynek Jan, Mgr. Odd. materiálové chemie 266172183, 266173125 hynek@iic.cas.cz
Jakubec Ivo, Ing., CSc. Centrum instrumentálních technik 266172197, 266173141, 266173144 jakubec@iic.cas.cz
Kaněrová Irena, Ing., vedoucí Odd. syntéz 266173122 kanerova@iic.cas.cz
Kirakci Kaplan, PhDr. Odd. materiálové chemie 266172194 kaplan@iic.cas.cz
Klementová Mariana, RNDr., PhD. Centrum instrumentálních technik 266173144, 266173141 klemari@iic.cas.cz
Kočí Eva, Ing., Ph.D. Laboratoř ALMA 266173115 koci@iic.cas.cz
Komárková Bára, Mgr. Centrum instrumentálních technik 266173144 komarkova@iic.cas.cz
Kotková Kristýna, Mgr. Lab. environ. geochemické analýzy 266173502, 266173114 kotkova@iic.cas.cz
Koubíková Eva Útvar administrativně-ekonomický 266172186 koubikova@iic.cas.cz
Kozlová Michaela Útvar administrativně-ekonomický 266173216 kozlova@iic.cas.cz
Kroneislová Jana, PhDr. Útvar vědeckých informací 266173227 kroneislova@iic.cas.cz
Kupčík Jaroslav, RNDr. Centrum instrumentálních technik 266173141, 266173144 kupcik@icpf.cas.cz
Lančok Adriana, Ing., Ph.D. Centrum instrumentálních technik 221912770 ada@iic.cas.cz
Lang Kamil, Ing., CSc., vedoucí Útvar ředitele 266172193,266172192 lang@iic.cas.cz
Londesborough Michael, Ph.D. Odd. syntéz 266173105 michaell@iic.cas.cz
Macháček Jan, Mgr., PhD. Odd. syntéz 266173108 jmach@iic.cas.cz
Machálková Aneta, Ing. Centrum instrumentálních technik 266173144, 266173534 machalkova@iic.cas.cz
Mamoň Filip Centrum instrumentálních technik 266173141 mamon@iic.cas.cz
Mareš Jakub Centrum instrumentálních technik 266173141 mares@iic.cas.cz
Maříková Monika, Mgr. Lab. environ. geochemické analýzy 266173502, 266173114 monika@iic.cas.cz
Matys Grygar Tomáš, RNDr., CSc., vedoucí Lab. environ. geochemické analýzy 266173113, 266173502 grygar@iic.cas.cz
Mosinger Jiří, doc. RNDr., Ph.D. Odd. materiálové chemie 266172189 mosinger@iic.cas.cz
Motlochová Monika, Mgr. Centrum instrumentálních technik 266173226 palkovska@iic.cas.cz
Mrózek Ondřej, Ing. Centrum instrumentálních technik 266173144, 266173534 mrozek@iic.cas.cz
Murafa Natalija, Ing., Ph.D Odd. materiálové chemie 266172202 murafa@iic.cas.cz
Nekvinda Jan, Mgr. Odd. syntéz 266173105 nekvinda@iic.cas.cz
Nezkusilová Renáta Útvar administrativně-ekonomický 266173107 renata@iic.cas.cz
Nižňanský Daniel, RNDr. Dr. Odd. materiálové chemie 221951246 niznansk@iic.cas.cz
Nosek Karel Útvar ředitele nosek@iic.cas.cz
Noskovičová Andrea, Ing. Útvar administrativně-ekonomický 266173216 noskovicova@iic.cas.cz
Ondrušová Soňa, Bc. Odd. materiálové chemie 266173125, 266172183 ondrusova@iic.cas.cz
Pavlík Josef Útvar technický 266172158
Petřina Antonín, Ing. Centrum instrumentálních technik 266173142 apetr@iic.cas.cz
Pližingrová Eva, Ing. Centrum instrumentálních technik 266173144, 266173141 kleinova@iic.cas.cz
Plocek Jiří, RNDr., Ph.D. Odd. materiálové chemie 266172195 plocek@iic.cas.cz
Plzák Zbyněk, doc. Ing., CSc., vedoucí Útvar vědeckých informací 266173116 plzak@iic.cas.cz
Popovičová Marie Odd. materiálové chemie 266172198 popovicova@iic.cas.cz
Pulišová Petra, Ing., Ph.D. Centrum instrumentálních technik 266173144, 266173141 pulisova@iic.cas.cz
Řezáček Bedřich Útvar technický 266173103 rezacek@iic.cas.cz
Rosypal Pavlína Odd. materiálové chemie 266173118 novakovap@iic.cas.cz
Scheinherrová Lenka, Ing. Laboratoř ALMA 266173115 scheinherrova@iic.cas.cz
Smržová Darina, Ing., Ph.D. Centrum instrumentálních technik 266173144, 266173141 smrzova@iic.cas.cz
Soroka Miroslav, Mgr. Odd. materiálové chemie 266173190 soroka@iic.cas.cz
Staněk Jan, Bc. Odd. syntéz 266173121, 266172113 stanek@iic.cas.cz
Svora Petr, Ing., Ph.D. Centrum instrumentálních technik 266173144, 266173141 svora@iic.cas.cz
Svorová Pawelkowicz Sylwia, Mgr. Centrum instrumentálních technik 266173144, 266173141 svorova@iic.cas.cz
Šícha Václav, RNDr., Ph.D. Odd. syntéz 266173123, 266173116 sichav@iic.cas.cz
Špalt Zbyněk, Mgr., Ph.D. Odd. syntéz 266173109 spalt@iic.cas.cz
Šrámová Slušná Michaela, Mgr. Centrum instrumentálních technik 266173144, 266173141 slusna@iic.cas.cz
Šťastný Martin, Ing. Odd. materiálové chemie 266172201 stastny@iic.cas.cz
Štengl Václav, Mgr., Ph.D., DSc. Odd. materiálové chemie 266172202 stengl@iic.cas.cz
Štíbr Bohumil, Ing., DrSc. Odd. syntéz 266173106 stibr@iic.cas.cz
Šubrt Jan, Ing., CSc. Centrum instrumentálních technik 266172117, 266173534, 266173144 subrt@iic.cas.cz
Šulc Lubomír, Ing. Odd. materiálové chemie 266173118 lubor@iic.cas.cz
Švarcová Silvie, Ing., Ph.D. Laboratoř ALMA 266173115, 266173124 svarcova@iic.cas.cz
Tok Leonidovich Oleg, Dr. Odd. syntéz 266173109 tok@iic.cas.cz
Tolasz Jakub, Mgr. Odd. materiálové chemie 266172198 tolasz@iic.cas.cz
Troshchenkova Ksenia, Bc. Centrum instrumentálních technik 266173144, 266173141 troshchenkova@iic.cas.cz
Tůmová Štěpánka, Ing. Lab. environ. geochemické analýzy 266173117 tumova@iic.cas.cz
Vincencová Lenka, Ing., vedoucí Útvar administrativně-ekonomický 266172191 vincenc@iic.cas.cz
Volfová Lenka, Mgr. Centrum instrumentálních technik 266173144, 266173534 volfova@iic.cas.cz
Vorm Petr Lab. environ. geochemické analýzy 266173114 vorm@iic.cas.cz
Wagnerová Dana, RNDr., DrSc. Útvar ředitele 266173484 dwagner@iic.cas.cz
 
 
 
 
 
 
 
Ústav
anorganické
chemie AV ČR
Výzkum
Pro odborníky Pro veřejnost Pro studenty Pro zaměstnance