Pracovníci ÚACH

 
 

 
Jméno Oddělení Telefon E-mail
Bakardjiev Mario, Ing. Odd. syntéz 311236947 mario@iic.cas.cz
Bakardjieva Snejana, RNDr., Ph.D. Centrum instrumentálních technik 311236904 snejana@iic.cas.cz
Baše Tomáš, Mgr., Ph.D. Odd. syntéz 311236933 tbase@iic.cas.cz
Bavol Dmytro, Mgr., Ph.D. Odd. syntéz 311236993,311236963 bavol@iic.cas.cz
Benešová Jarmila Útvar administrativně-ekonomický 311236950 benesova@iic.cas.cz
Bezdička Petr, RNDr. Dr. Laboratoř ALMA 311236934 petrb@iic.cas.cz
Bezdičková Jitka Centrum instrumentálních technik 311236935 vecernikj@iic.cas.cz
Bludská Jana, Ing., CSc. Útvar ředitele 311236929 bludska@iic.cas.cz
Bould Jonathan, Ph.D. Odd. syntéz 311236953 bould@iic.cas.cz
Buršík Josef, Ing., CSc. Odd. materiálové chemie 311236917 bursik@iic.cas.cz
Bůžek Daniel, Ing. Odd. materiálové chemie 311236925 buzek@iic.cas.cz
Čermáková Zdeňka, RNDr., Ph.D. Laboratoř ALMA 311236937 cermakova@iic.cas.cz
Černý Zbyněk, Ing., CSc. Odd. materiálové chemie 311236954, 311236975 cerny@iic.cas.cz
Demel Jan, RNDr. Odd. materiálové chemie 311236996 demel@iic.cas.cz
Ecorchard Petra, Ing., Ph.D., vedoucí Centrum instrumentálních technik 266172184, 311236922 ecorchard@iic.cas.cz
El Anwar Suzan, Ph.D. Odd. syntéz 311236938 elanwar@iic.cas.cz
Faměra Martin, Mgr., Ph.D. Lab. environ. geochemické analýzy 311236949 famera@iic.cas.cz
Fraňková Blanka Útvar ředitele 266172192, 220940158, fax 220941502 sekretar@iic.cas.cz
Garrappa Silvia, Mgr. Laboratoř ALMA 311236937 garrappa@iic.cas.cz
Grüner Bohumír, RNDr., CSc., vedoucí Odd. syntéz 311236938 gruner@iic.cas.cz
Henych Jiří, Ing., Ph.D. Odd. materiálové chemie 311236921 henych@iic.cas.cz
Hnyk Drahomír, RNDr., CSc., DSc. Odd. syntéz 311236926 hnyk@iic.cas.cz
Hodovská Miloslava Útvar administrativně-ekonomický 311236958 hodovska@iic.cas.cz
Holub Josef, RNDr. Odd. syntéz 311236999 holub@iic.cas.cz
Hošek Michal, Mgr. Lab. environ. geochemické analýzy 311236941 hosek@iic.cas.cz
Hradil David, Mgr., Ph.D., vedoucí Laboratoř ALMA 311236930 hradil@iic.cas.cz
Hrbková Ludmila Útvar administrativně-ekonomický 311236951, fax 220941508 hrbkova@iic.cas.cz
Hudeček Michal Útvar technický 311236902 hudecek@iic.cas.cz
Hynek Jan, Mgr., Ph.D. Odd. materiálové chemie 311236924 hynek@iic.cas.cz
Jakubec Ivo, Ing., CSc. Centrum instrumentálních technik 311236917,311236903 jakubec@iic.cas.cz
Jánošíková Petra, Ing., Ph.D. Centrum instrumentálních technik 266173144, 266173141 pulisova@iic.cas.cz
Kaněrová Irena, Ing., vedoucí Odd. syntéz 311236966 kanerova@iic.cas.cz
Kirakci Kaplan, PhDr. Odd. materiálové chemie 266172194 kaplan@iic.cas.cz
Kočí Eva, Ing., Ph.D. Laboratoř ALMA 311236937 koci@iic.cas.cz
Komárková Bára, Mgr. Centrum instrumentálních technik 311236912 komarkova@iic.cas.cz
Kozlová Michaela Útvar administrativně-ekonomický 311236957 kozlova@iic.cas.cz
Kroneislová Jana, PhDr. Útvar vědeckých informací 311236931 kroneislova@iic.cas.cz
Kupčík Jaroslav, RNDr. Centrum instrumentálních technik 311236901 kupcik@icpf.cas.cz
Lang Kamil, Ing., CSc., vedoucí Útvar ředitele 311236900 lang@iic.cas.cz
Londesborough Michael, Ph.D. Odd. syntéz 311236953 michaell@iic.cas.cz
Macháček Jan, Mgr., PhD. Odd. syntéz 311236955 jmach@iic.cas.cz
Machálková Aneta, Ing. Centrum instrumentálních technik 311236910 machalkova@iic.cas.cz
Mamoň Filip Centrum instrumentálních technik 311236901 mamon@iic.cas.cz
Mareš Jakub Centrum instrumentálních technik 311236903 mares@iic.cas.cz
Maříková Monika, Mgr. Lab. environ. geochemické analýzy 311236943 monika@iic.cas.cz
Matys Grygar Tomáš, RNDr., CSc., vedoucí Lab. environ. geochemické analýzy 311236949 grygar@iic.cas.cz
Mosinger Jiří, doc. RNDr., Ph.D. Odd. materiálové chemie 311236927 mosinger@iic.cas.cz
Motlochová Monika, Mgr. Centrum instrumentálních technik 311236911 palkovska@iic.cas.cz
Mrózek Ondřej, Ing. Centrum instrumentálních technik 311236910 mrozek@iic.cas.cz
Murafa Natalija, Ing., Ph.D Odd. materiálové chemie 311236909 murafa@iic.cas.cz
Němečková Zuzana, Ing. Odd. materiálové chemie 311236918 nemeckova@iic.cas.cz
Nezkusilová Renáta Útvar administrativně-ekonomický 311236958 renata@iic.cas.cz
Nosek Karel Útvar ředitele 311236991 nosek@iic.cas.cz
Noskovičová Andrea, Ing. Útvar administrativně-ekonomický 311236957 noskovicova@iic.cas.cz
Ondrušová Soňa, Bc. Odd. materiálové chemie 311236996 ondrusova@iic.cas.cz
Pavlík Josef Útvar technický 311236902
Pližingrová Eva, Ing. Centrum instrumentálních technik 311236907 kleinova@iic.cas.cz
Plocek Jiří, RNDr., Ph.D. Odd. materiálové chemie 311236916 plocek@iic.cas.cz
Plzák Zbyněk, doc. Ing., CSc., vedoucí Útvar vědeckých informací 311236993 plzak@iic.cas.cz
Popovičová Marie Odd. materiálové chemie 311236918 popovicova@iic.cas.cz
Rosypal Pavlína Odd. materiálové chemie 311236975 novakovap@iic.cas.cz
Smržová Darina, Ing., Ph.D. Centrum instrumentálních technik 311236909 smrzova@iic.cas.cz
Soroka Miroslav, Mgr. Odd. materiálové chemie 311236919 soroka@iic.cas.cz
Svora Petr, Ing., Ph.D. Centrum instrumentálních technik 311236908 svora@iic.cas.cz
Svorová Pawelkowicz Sylwia, Mgr. Centrum instrumentálních technik 311236908 svorova@iic.cas.cz
Šrámová Slušná Michaela, Mgr. Centrum instrumentálních technik 311236909 slusna@iic.cas.cz
Šťastný Martin, Ing. Odd. materiálové chemie 311236920 stastny@iic.cas.cz
Štíbr Bohumil, Ing., DrSc. Odd. syntéz 266173106 stibr@iic.cas.cz
Šubrt Jan, Ing., CSc. Centrum instrumentálních technik 311236906 subrt@iic.cas.cz
Šulc Lubomír, Ing. Odd. materiálové chemie 311236901 lubor@iic.cas.cz
Švarcová Silvie, Ing., Ph.D. Laboratoř ALMA 311236937 svarcova@iic.cas.cz
Tok Leonidovich Oleg, Dr. Odd. syntéz 311236948 tok@iic.cas.cz
Tolasz Jakub, Mgr. Odd. materiálové chemie 311236918 tolasz@iic.cas.cz
Tůmová Štěpánka, Ing. Lab. environ. geochemické analýzy 311236941 tumova@iic.cas.cz
Vincencová Lenka, Ing., vedoucí Útvar administrativně-ekonomický 311236959 vincenc@iic.cas.cz
Vorm Petr Lab. environ. geochemické analýzy 311236944 vorm@iic.cas.cz
Wagnerová Dana, RNDr., DrSc. Útvar ředitele 311236929 dwagner@iic.cas.cz
 
 
 
 
 
 
 
Ústav
anorganické
chemie AV ČR
Výzkum
Pro odborníky Pro veřejnost Pro studenty Pro zaměstnance